Pytaj, pomagaj, polecaj!

wyczyść filtr

0

fryzjer stylista

28.03.2015 | Martin Biskup | salon  fryzjerski  Częstochowa   | ilość odpowiedzi: 1

Odpowiedz  
Mateusz57 napisał: 0 /

Przymierzam się do otwarcia własnego salonu fryzjerkiego. Chciałbym, aby miejsce przyciągało uwagę swoim nienagannym wyglądem. Zamówiłem już u nich meble na wymiar z Myślenic do swojego salonu http://ikomeble.pl/obszar-dostawy/meble-nowoczesne-na-wymiar-myslenice/, teraz szukam jakiegoś sklepu z profesjonalnymi myjkami. Co mi możecie polecić?

0

Gdzie w Czestochowie są zajecia Krav Magi ?

19.02.2014 | Michał Malarski | krav  maga  zajecia  nauka  Częstochowa   | ilość odpowiedzi: 1

Odpowiedz  
Monika Wolna napisał: 0 /

Nazwa miejsca: Krav Maga Częstochowa KMC
Adres: Aleja Wojska Polskiego 130, Częstochowa, Polska
Numer telefonu: +48 694 410 140

Strona główna » Szkolenia Szkolenia Harmonogram szkoleń Szkolenia odbywają się w podanych niżej terminach w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 17 w Częstochowie, Al. Wojska Polskiego 130. Wejście na salę gimnastyczną od strony parkingu przed szkołą oraz boiska. Zajęcia odbywają się oddzielnie dla grupy początkującej i oddzielnie dla grupy średniozaawansowanej i zaawansowanej. Po pierwszym roku treningów, jeśli instruktor oceni, że poziom wyszkolenia studenta jest odpowiedni zostaje on przeniesiony do grupy średniozaawansowanej. W grupie zaawansowanej szkolą się studenci posiadający kilkuletni staż treningowy i wysoki poziom wyszkolenia. od 1 września do 30 czerwca - poniedziałek i środa godz. 18:30 – 20:00 szkolenie poziom początkujący godz. 20:00 – 21:30 szkolenie poziom średni / szkolenie poziom zaawansowany od 1 lipca do 31 sierpnia - poniedziałek i środa godz. 18.30 – 20:00 szkolenie poziom początkujący / szkolenie poziom średni / szkolenie poziom zaawansowany Wymagania i warunki uczestnictwa w szkoleniach: Szkolenia Krav Maga nie są zajęciami sportowymi i są dostępne tylko dla osób, które ukończyły 16 lat. Osoby niepełnoletnie warunkowo za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Obowiązkowo wymagana obecność opiekuna na co najmniej jednych zajęciach. Obowiązkowa niekaralność oraz brak konfliktów z prawem. Stan zdrowia i kondycja psychofizyczna pozwalająca na udział w szkoleniu. Zastrzegamy sobie możliwość nie przyjęcia kandydata bez podania uzasadnienia. Osoby naruszające zasady bezpieczeństwa oraz stanowiące zagrożenie dla innych ćwiczących, będą bezwarunkowo usuwane z zajęć.

0

Gdzie w Częstochowie kupię korek na podłogę?

11.02.2014 | Michał Malarski | korek  podłoga  wybór  Częstochowa   | ilość odpowiedzi: 1

Odpowiedz  
Monika Wolna napisał: 0 /

Nazwa miejsca: i-korek.pl
Adres: Lublin, Polska
Numer telefonu: 81 477 55 94

e-mail: sklep@megabay.pl, najwiekszy wybór produktów z korka, na podłoge , również scienne, kolorystyka, faktura, projektowanie, bardzo profesjonalna obsługa klienta. Szkoda czasu na markety budowlane, takiej oferty jak na tej stronie nie znajdziecie. Ja z zakupu w tym sklepie jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu kto ma ochotę ten piękny i oryginalny produkt

Wyjazdy studenckie

Top 10Wyjazdy studenckie

ostatnie