Pytaj, pomagaj, polecaj!

wyczyść filtr

0

Gdzie w Gliwicach zrobię certyfikat z angielskiego ( First ) ?

14.03.2014 | Kasia Kowalczyk | certyfikat  angielski  szkoła  first  Gliwice   | ilość odpowiedzi: 1

Odpowiedz  
Kaja Adamczak napisał: 0 /

Nazwa miejsca: Level Szkoła Języków Obcych
Adres: Górnych Wałów 22, Gliwice, Polska
Numer telefonu: 32 301 40 50

FCE (First Certificate in English) jest jednym z najbardziej popularnych egzaminów z języka angielskiego na świecie na poziomie średniozaawansowanym. Należy do grupy egzaminów uznawanych przez MEN na prawach dawnego egzaminu państwowego z języka angielskiego. nie zwalnia z matury oraz sam w sobie nie uprawnia do nauczania języka angielskiego. FCE jest uznawany przez MEN jako udokumentowanie kwalifikacji językowych przewodników turystycznych i pilotów wycieczek oraz jest szeroko uznawany w handlu i w przemyśle na całym świecie. Spełnia wymagania językowe stawiane przez wiele anglojęzycznych uniwersytetów i instytucji edukacyjnych przy rekrutacji studentów. Certyfikat FCE jest ważny bezterminowo. Rejestracja na egzamin FCE jest możliwa on-line http://www.britishcouncil.org/

0

Gdzie w Gliwicach jest najlepszy sklep komputerowy ?

06.03.2014 | Kasia Kowalczyk | komputery  sklep  laptopy  Gliwice   | ilość odpowiedzi: 1

Odpowiedz  
Kaja Adamczak napisał: 0 /

Nazwa miejsca: Prof Computer. S.J. Sklep Komputerowy
Adres: Zwycięstwa 12, Gliwice, Polska
Numer telefonu: (032) 7751948

Stawiamy na profesjonalizm ... prof computer Firma Prof Computer powstała w 1989 roku. Działamy w branży informatycznej, mając w swej ofercie zestawy i akcesoria komputerowe. Obecnie oferujemy także serwis obejmujący zarówno konserwację, naprawę i rozbudowę sprzętu jak i usuwanie problemów związanych z oprogramowaniem. Od samego początku stawiamy na profesjonalizm naszych usług. Staramy się, aby nasz sprzęt oraz usługi były na jak najwyższym poziomie i w konkurencyjnych cenach. Dbamy przy tym o zadowolenie klienta - wykwalifikowany personel zawsze służy radą co do oferowanego sprzętu komputerowego. Dzięki preferencyjnemu systemowi ratalnemu nasze komputery są na każdą kieszeń.

0

Gdzie w Gliwicach jest bawialnia dla dzieci ?

04.03.2014 | Kasia Kowalczyk | bawialnia  dzieci  zjeżdżalnie  piłki  Gliwice   | ilość odpowiedzi: 1

Odpowiedz  
Kaja Adamczak napisał: 0 /

Nazwa miejsca: Kinderplaneta w Tesco Gliwice
Adres: Łabędzka 26, Gliwice, Polska
Numer telefonu: 722 318 131

Plac Zabaw Kinderplaneta w C.H. Tesco w Gliwicach to miejsce, gdzie każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Starsze dzieci pozostawione pod opieką animatorek mogą wypłynąć na głębokie wody naszym statkiem pirackim, zanurzając się w trzypoziomową konstrukcję, pełną tajemniczych przejść i zakamarków. Wprost ze statku można zjeżdżalniami zanurzyć się w basen kolorowych piłek. Tych, którzy wolą bujać w obłokach, zapraszamy na ściankę wspinaczkową i trampolinę – tu spełniają się dziecięca marzenia o skakaniu do gwiazd. Rodzice w tym czasie mogą spokojnie zrobić zakupy czy wypić kawę. Zachęcamy także dorosłych, by przyłączyli się do zabawy i zwiedzili zakątki naszego figloraju, przecież w każdym z nas jest odrobina dziecka Dla naszych najmłodszych pociech przygotowaliśmy osobny kącik z bezpiecznymi mięciutkimi zwierzakami gotowymi do poskromienia i basenem wypełnionym piłeczkami, a dla małych artystów – plastyczny zakątek. Na wszystkie dzieci czeka wiele innych atrakcji: zwierzaki-bujaki, mini auta gotowe do urządzania wyścigów oraz ogromne klocki do budowania wymarzonych konstrukcji. Nasz plac zabaw to również idealne miejsce do urządzania wyjątkowych przyjęć urodzinowych. Kinderplanetowy małpigaj zapewni maluchom niezapomniane dwie godziny zabawy, animatorka zadba o ich bezpieczeństwo, pomaluje dzieciom twarze, wraz z zaproszonymi gośćmi uroczyście odśpiewa „Sto lat” dla jubilata.

0

Gdzie w Gliwicach na Walentynki?

13.02.2014 | Kasia Kowalczyk | Gliwice  niespodzianka  prezent  miejsce  walentynki   | ilość odpowiedzi: 1

Odpowiedz  
Konrad Brojewski napisał: 0 /

Nazwa miejsca: Wine Bar Lofty
Adres: Zygmunta Starego 23, Gliwice, Polska
Numer telefonu: 32 233 09 50

Bardzo ciekawe restauracja. Umiejscowiona w zacisznym miejscu, wykorzystuje naturalną architekturę budynku dla stworzenia specyficznego klimatu. Po przejściu pomiędzy rozstawionymi kartonami z winem importowanym niemal z całego globu dochodzimy do kilkunastu stolików, barków i kanap, zapewniających komfort i intymność dla spotkań. Do spróbowania oryginalne potrawy przyrządzane w otwartej kuchni. Miło patrzeć, jak kucharze pracują przy przygotowaniu posiłku. Menu jest dynamiczne - czarna tablica, na której kredą wypisywane są aktualnie dostępne potrawy. Takie podejście sprawia, że przy każdej wizycie spróbujemy czegoś nowego. Podoba mi się to podejście - zawsze świeże składniki, z których aktualnie kucharze komponują ciekawe dania. Polecam, mimo trochę wyższych cen.

Wyjazdy studenckie

Top 10

ostatnie