Pytaj, pomagaj, polecaj!Patryk Pinkowski
152
zadanych pytań
0
odpowiedzi
0
punktów
0
plusów
0
minusów

  Pytania zadane przez użytkownika:0

Gdzie we Wrocławiu jest szkoła językowa Helen Doron ?

07.03.2014 | Patryk Pinkowski | szkoła  językowa  dla  dzieci  Helen  Doron  Wrocław   | ilość odpowiedzi: 1

Odpowiedz  
Ania Durlik napisał: 0 /

Nazwa miejsca: Centrum Helen Doron
Adres: Bardzka 30, Wrocław, Polska
Numer telefonu: 71 336 25 93

Helen Doron, to pochodząca z Wielkiej Brytanii lingwistka, która w 1985 roku opracowała własną metodę nauczania języka angielskiego, przeznaczoną specjalnie dla dzieci. Zainspirował ją Japończyk Shin’ichi Suzuki, który uczył najmłodszych gry na skrzypcach wykorzystując ich naturalne zdolności do naśladowania dorosłych: dziecko uczy się poruszać w świecie uważnie obserwując rodziców i kopiując ich zachowania. Suzuki pokazywał maluchom, jak grać określoną melodię i pozwalał im naśladować swoje ruchy bez konieczności wprowadzania skomplikowanego zapisu nutowego, co znacznie ułatwiało naukę. Metoda Helen Doron działa na podobnej zasadzie: wykorzystuje naturalne zdolności dziecka z pominięciem tradycyjnych, żmudnych sposobów nauczania, do których konieczna jest znajomość pisma. Dzięki temu język angielski poznają już trzymiesięczne maluchy.

0

Gdzie we Wrocławiu jest klub piłkarski dla dzieci ?

06.03.2014 | Patryk Pinkowski | klub  piłka  nożna  dzieci  juniorzy  Wrocław   | ilość odpowiedzi: 1

Odpowiedz  
Ania Durlik napisał: 0 /

Nazwa miejsca: Szkółka Piłkarska FORZA Wrocław
Adres: Świeradowska 70/47, Wrocław, Polska

TRENINGI Nasze grupy trenują 2 lub 3 razy w tygodniu, a treningi trwają godzinę (dzieci 4-6 lat) lub 1,5 godziny (pozostałe grupy). Prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerów, łączących kwalifikacje trenerskie z wysoką kulturą osobistą. Wszyscy trenerzy regularnie uczestniczą w szkoleniach podnoszących umiejętności oraz posiadają licencje Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Zajęcia opierają się na autorskim programie szkolenia, którego głównym celem jest harmonijny rozwój dziecka poprzez dobrą zabawę rozwijającą sportową pasję. Nasze cele, założenia oraz metody pracy treningowej są przedstawiane rodzicon tak, aby każdy miał świadomość, w jakim kierunku będzie przebiegał proces treningowy mający wpływ na rozwój dziecka. Treningi prowadzone są na obiektach i z wykorzystaniem sprzętu dostosowanego do wieku i umiejętności dzieci. Sprzęt potrzebny do zajęć zapewnia Szkółka Piłkarska- od dzieci wymagamy jedynie zaangażowania na treningach i dobrego humoru! Zajęcia odbywają się przez cały rok. W okresie zimowym staramy się zapewnić sale w bliskiej okolicy obiektu letniego.

0

Gdzie we Wrocławiu we dobrze i tanio można zjeść?

28.02.2014 | Patryk Pinkowski | dobre  jedzienie  tanie  jedzonko  Wrocław   | ilość odpowiedzi: 1

Odpowiedz  
Ania Durlik napisał: 0 /

Nazwa miejsca: Cafe & Bistro Szewska Pasja
Adres: Szewska 27–27a/1b, Wrocław
Numer telefonu: 605-408-608

Priorytetem Szewskiej Pasji jest zadbanie o klienta, by czuł się wyjątkowo komfortowo, a przygotowane potrawy zachwyciły go smakiem. Wyróżnikiem Szewskiej Pasji jest tak zwane menu tygodniowe. Oznacza to, że w danym dniu tygodnia możemy zjeść określoną potrawę, a jeśli jej smak będzie nam odpowiadał – możemy powrócić za tydzień. Dzięki temu codziennie możemy spróbować czegoś nowego.

0

Gdzie we Wrocławiu jest sklep kibica ?

26.02.2014 | Patryk Pinkowski | sklep  kibica  szaliki  czapki  koszulki  Wrocław   | ilość odpowiedzi: 1

Odpowiedz  
Ania Durlik napisał: 0 /

Nazwa miejsca: Sklep Hurtownia Dystrybutor Fan-Sport-Saller
Adres: Henryka Pobożnego 13, Wrocław, Polska
Numer telefonu: GSM 512-284-125

OFERTA DLA KLUBÓW, HURTOWNI, SKLEPÓW. Poznaj najnowszą ofertę sklepu sportowego Fan-Sport! Teraz również w internecie. Jak zawsze, szeroki asortyment, najlepsze marki, doskonale zaprojektowane modele, a także - to co nas wyróżnia - niskie ceny. Bogaty asortyment w kategorii Piłka nożna, i wszystko co z tym sportem związane, od butów na każdą nawierzchnię, po piłki, getry, kompletne stroje, sprzęt bramkarski, torby, plecaki, puchary, odżywki, suplementy najlepszych producentów. Najwyższa pora uaktualnić szafę z butami. Buty sportowe - tych nigdy za wiele. Korki Adidas, wygodne Nike, halówki Puma, także obuwie sezonowe - buty wiosenne z kolekcji dla osób, które lubią trekking. Zobacz także kultowe buty sportowe z innych dyscyplin.

Wyjazdy studenckie

Top 10

ostatnie